چاپ        ارسال به دوست

از سوی پالایش نفت لاوان صورت گرفت؛

آغاز تعميرات اساسي برای آماده سازی واحد های عملياتی

تعميرات اساسی برای آماده سازی واحد های عملياتی مورد نظر بمنظور ادامه كاركرد مستمر و شبانه روزی از سوی پالايش نفت لاوان آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت پالایش نفت لاوان ، عمليات اجرايی تعميرات اساسی واحد های تقطیر 1 و 2، تقطیر در خلاء، واحد گاز مایع و ایزومریزاسیون این شرکت با تکیه بر توان و دانش فنی متخصصان این پالایشگاه آغاز شد. 

 

بنابراین گزارش اجرای تعمیرات اساسی مطابق برنامه تدوین شده و بر اساس هماهنگی ها با شركت ملی پالايش و پخش فرآورده هاي نفتی و كسب مجوز های لازم براي يك بازه 30 روزه برنامه ريزی و از دهم بهمن ماه امسال آغاز شد. 

 

مهندس محجوب مدیر عملیات شركت پالايش نفت لاوان با اشاره به وجود تراکم و حجم فوق العاده سنگین کار و گستردگی واحدها، تصریح کرد: تمهيدات لازم و سازوكار مناسب با بهره گیری و استفاده از کلیه امکانات برای انجام تعمیرات اساسی برنامه ریزی و در نظر گرفته شده است تا با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای تعمیراتی و رعایت الزامات ایمنی، این مهم به یاری خداوند با موفقیت و بدون حادثه انجام پذیرد.و هدف اصلی از انجام اين تعميرات اساسی را آماده سازی واحد های عملياتی مورد نظر بمنظور ادامه كاركرد مستمر و شبانه روزی برای يك دوره فعالیت ديگر، توليد و تامين فرآورده های نفتی با كيفيت مناسب دانست.

 

 مدیر عملیات شرکت پالایش نفت لاوان با تاکید بر اهمیت و حساسیت در اجرای تعمیرات اساسی ، خاطر نشان کرد : به منظور اجرای این تعمیرات اساسی کلیه برنامه ریزی و فرایند اجرایی و تهیه کالا ، اجناس و دستگاههای مورد نیازبا تلاش های مجاهدانه همکاران اداره مدیریت بازرگانی تامین گردیده و براین اساس، ارزیابی و تعمیرات کامل بر روی کلیه سیستم های برقی و ابزار دقیق ، ظروف و برج ها، مبدل ها، فن های هوایی، کولرهای آبی خطوط لوله و کمپرسور، ایستگاههای کنترل برق و سیستم فلر صورت       می پذیرد.

 

در پایان مهندس محجوب بیان نمود کلیه کارها در دوشیفت بصورت شبانه روزی بمنظور حداکثر بهره گيری بهينه و مطلوب از اوقات شبانه روز و  بهره وری بيشترصورت می پذیرد و در اجرای اين تعميرات اساسی از خدمات 800 نفر نيروی پیمانکار خارج از شركت و 500 نفر از پرسنل شركت و در مجموع 1300 نفر نيروی اجرایی استفاده می شود.

 

 

 


١٥:٣٩ - سه شنبه ١١ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٤٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٤١٣