چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر نفت در بازدیدهای نوروزی از شرکت های تابعه تاکید کرد؛

تامین و توزیع مستمر فرآورده های نفتی در ایام نوروز

معاون وزير نفت و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي كشور با همراهی رئیس هیئت مدیره پالایشگاه تهران، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و مدیر خطوط لوله و مخابرات نفت در آغاز سال 1402 كه به فرموده رهبر معظم انقلاب سال "مهار تورم، رشد توليد" نامگذاري شد، با حضور در شرکت های تابعه و زیرمجموعه پالایش و پخش فرآورده های نفتی از واحدهاي عملياتي بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس جليل سالاري معاون وزير نفت و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي كشور با همراهی وحید عبیری رئیس هیئت مدیره پالایشگاه تهران، علی اکبر نژاد علی مدیرعامل شرکت ملی پخش و ارسلان رحیمی مدیر خطوط لوله و مخابرات نفت در آغاز سال 1402 كه به فرموده رهبر معظم انقلاب سال "مهار تورم، رشد توليد" نامگذاري شد، با حضور در شركت پالايش نفت تهران و ديدار با كاركنان واحدهاي عملياتي، سال جديد را در اين شركت تحويل کرد.


در اين ديدار مهندس سالاري با قدرداني از تلاش و كوشش كاركنان شركت پالايش نفت تهران بيان کرد:  مجموعه  توانمند، متخصص و متعهد این شرکت در سالی که گذشت توانست با ایمان راسخ و اراده قوی و تلاش شبانه روزی گام های موثر و مفیدی در راستای خدمت صادقانه به ملت شريف ايران و اقتصاد كشور بردارد. رمز موفقیت شركت پالايش نفت تهران همدلی، همراهی، صمیمت، یکپارچگی، وحدت و روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی و بی وقفه است و اميدوارم اين شركت با تنوع بخشي به سبد محصولات و بهره برداري از طرح هاي در دست اقدام همچون هميشه در انجام امور محوله خود موفق و پيروز باشد.


تاکید بر انتقال مستمر فرآورده های نفتی در ایام نوروز 


معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین در آغاز سال 1402 به اتفاق هیئت همراه با هدف نظارت و پیگیری میدانی از عملیات انتقال فرآورده های نفتی و رفع موانع در تعطیلات نوروزی در جهت رفاه حال هموطنان در عید نوروز با حضور در منطقه خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران و دیسپچینگ خطوط لوله سراسری حضور و از نزدیک در جریان اقدامات جهادی تیم عملیاتی شرکت قرار و دستورات لازم را صادرکرد. 


در اين ديدار مهندس سالاري با قدرداني از تلاش و كوشش كاركنان صنعت انتفال و پخش فرآورده های نفتی از زحمات و تلاش های کارکنان صنعت قدردانی کرده و با کارکنان این صنعت گفتگویی صمیمی داشتند.


مهندس سالاری در این بازدید با اهتمام به خدمت رسانی بهتر در ایام تعطیلات نوروز از عملیات اجرایی ارسال فرآورده های نفتی باهدف تسهیل در برنامه های آن با کارکنان دیدار و در جریان ادامه روند عملیات با مهندسان و مدیران جلسه ای را برگزار کرد.


١٠:٤٦ - سه شنبه ١ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ١٤٥٠١    /    تعداد نمایش : ١٦٧